Akcja charytatywna dla podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową.

Prezent Na Dzień Dziecka to akcja charytatywna dla podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom Z Chorobą Nowotworową. Klasa VIII d zachęca do przekazywania upominków, takich jak: ciastolina, plastelina, bańki mydlane, balony, klocki, puzzle, naklejki, naklejki piankowe, małe piłeczki, kolorowanki, zestawy artystyczne i kreatywne: malowanie po numerach, mulina, wstążki, haft diamentowy, podobrazia malarskie, a także emolienty dla dzieci.  
 W przedsionku szkoły znajduje się kosz, do którego można wrzucać upominki lub przynieść do szkolnej biblioteki.

 Akcja trwa do poniedziałku 23 maja. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do akcji, ponieważ taki gest może umielić pobyt w szpitalu małym pacjentom.
 Uczniowie klasy VIII d z wychowawcą i szkolnym koordynatorem akcji charytatywnych.
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.