• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

22 marca – Światowy Dzień Wody.

W dniu 22 marca obchodzony jest na cały świecie Dzień Wody. Z tej okazji uczniowie klas IV – VI mieli okazję obserwować podczas przerw doświadczenia „Z wodą w roli głównej” pod czujnym okiem nauczycieli przyrody pani Anny Partyki i pani Małgorzaty Majewicz. Pokazy przeprowadzali uczestnicy koła przyrodniczego „Szkolni ekolodzy”, na które zaproszeni zostali także przedstawiciele klas I, II i III. Dzieci miały możliwość poznać właściwości i znaczenie wody w przyrodzie. Ponadto na drzwiach sal lekcyjnych „Szkolni ekolodzy” umieścili symboliczne kropelki z ciekawostkami o wodzie. Zarówno ciekawostki, jak i doświadczenia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów.