21 marca 2018 r. uczniowie kl. IV e oraz wychowawcy uczestniczyli w warsztatach kulinarnych w klubokawiarni ,,Magiel”.

Na początku nastąpiła degustacja zdrowych produktów: sałatek, roszpunki, rukoli, kolorowych warzyw, nasion roślin dyni i słonecznika, serów – mozarelli i sera feta oraz ziół: bazylii, majeranku oraz octu balsamicznego i oliwy. Następnie uczestnicy warsztatów przystąpili do przygotowania apetycznych sałatek z w/w produktów. Na koniec każdy uczestnik zajęć z apetytem zjadł samodzielnie przygotowane wiosenne. Dzięki tym zajęciom uczniowie mieli również okazję do pogłębienia swojej wiedzy o zdrowym odżywianiu o nowe doświadczenia kulinarne. Pierwszy dzień wiosny upłynął w miłej atmosferze.