• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

„AKCJA INTEGRACJA – SZKOŁA NA OPAK”

1 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji promującej tolerancję i życzliwość pn. „Akcja integracja – szkoła na opak”. Wymienione wartości są niezwykle cenne, zarówno w relacjach uczniowskich, jak i w życiu każdego człowieka. Aby podkreślić ich znaczenie wśród uczniów prowadzono pogadanki i dyskusje. Głównym celem działań było uświadomienie uczniom, że wzajemna życzliwość i tolerancja to początek oraz podstawa w budowaniu zaufania, a także pozytywnych relacji międzyludzkich. Każda klasa wspólnie wypracowała i zapisała na papierowym szablonie dłoni wybraną sentencję, nawiązującą do wymienionych wartości. Prace wszystkich zespołów zostały zamieszczone na tablicy w holu szkoły tworząc Słońce Życzliwości i Tolerancji. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie się w akcję.