• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Medycy, dziękujemy!

„Medycy, dziękujemy!” to akcja, która pokazuje, że życzliwość to nasza supermoc.

Kiedy wybuchła pandemia okazało się, że jako społeczeństwo mamy wspólną supermoc –życzliwość. Uczniowie klasy 2a narysowali życzliwe podziękowania dla medyków, aby wiedzieli, że są wspierani przez społeczeństwo. Przypominamy o tym , że życzliwość daje  siłę, by stawiać czoła wyzwaniom.

Uczniowie wiedzą, że życzliwość to supermoc!

Podziękowanie

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr1 w Polkowicach otrzymała podziękowania za udział uczniów w ogólnopolskich kampaniach edukacyjnych „Ukryte dziedzictwo. Co kryje polska ziemia” i „BohaterON”. Dzięki podejmowanym działaniom w naszej szkole upowszechniano wiedzę o Powstaniu Warszawskim. Popularyzowano dokonania polskiej archeologii, jej znaczenia w budowie lokalnego i narodowego dziedzictwa. Dziękujemy.