• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Program edukacyjny Leader100

Program edukacyjny Leader100 W ramach realizacji programu edukacyjnego ,,Leader100” uczniowie kl. IV-VII pracowali w lutym nad kompetencją: radość i optymizm. W kl. IV b uczniowie utworzyli ,,PORADNIK POZYTYWNEGO MYŚLENIA”. Nauczyciel języka polskiego przeprowadził z uczniami lekcję pt: ,,Co to znaczy być optymistą?”. Efekty pracy uczni ów zamieszczamy poniżej:

Prace w ramach programu Lider 100

Zarówno uczniowie kl. V a oraz kl. VII b razem z wychowawcą klasy poznali iomówili książkę pt: “Radość i wyspa Hop Siup”. Pracując w grupach rozmawiali o tym,czym jest dla nich radość. Cieszymy się ze wspaniałej pracy naszych uczni ów oraz nauczycieli w ramach realizacji programu ,,Leader100”. Życzymy powodzenia w pracy nad pozostałymi kompetencjami miesiąca 🙂