• Slider

Walentynki…

Dnia 12 lutego odbyły się szkolne WALENTYNKI. W całej szkole dało się odczuć magię tego święta. Kolor czerwony, który symbolizuje miłość i radość, królował przez cały dzień. Uczniowie wykonali piękne kartki walentynkowe dla najbliższych. Nie zabrakło wspólnego odczytywania wierszy, opowieści o patronie zakochanych – św. Walentym oraz rozwiązywania quizów.

Szkolny projekt „Plastikowi mówimy NIE”

W ramach projektu pod  hasłem „Plastikowi mówimy NIE ” klasy 7 i klasa 6e wykonały plakaty poruszające ten temat.

Zanieczyszczenie plastikiem to obecnie globalny problem.

Świat bez plastiku jest nierealny. Jest go zbyt dużo w środowisku naturalnym, a poza tym bez niego nie bylibyśmy w stanie funkcjonować na obecnym poziomie życia.

Mimo szczerych chęci nie pozbędziemy się całkowicie plastiku z naszego życia. Samemu można znacznie ograniczyć konsumpcję różnych plastików. Tak więc do dzieła! Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia galerii prac uczniów z klasy 7e.

SUKCES UCZNIA NASZEJ SZKOŁY!

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 8 a – Piotr Gardyza zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu „zDolny Ślązak”. Jest to konkurs na stałe wpisany w harmonogram naszych działań, tym bardziej cieszymy się z tego powodu. Realizowany jest w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień. To ogromny sukces Piotrka, ponieważ zakwalifikował się aż z dwóch przedmiotów – z języka polskiego oraz z fizyki 😊
GRATULUJEMY! ŻYCZYMY POWODZENIA W ETAPIE WOJEWÓDZKIM.