30 kwietnia 2019 r. z okazji Święta Szkoły obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Czekolady.

Tego dnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego witali uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców w nietypowy sposób. Każdy poczęstowany został kostką gorzkiej czekolady. Każda klasa otrzymała również słodki prezent – mleczne czekolady, które uczniowie wspólnie spożyli na pierwszej godzinie lekcyjnej.

Czytaj całość…

Językowe sukcesy naszej uczennicy.

Maja Wesołek, uczennica klasy VIII a,  odniosła w tym roku szkolnym dwa wyjątkowe sukcesy językowe: zdobyła tytuł Laureata „IV Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego zDolny Ślązaczek” oraz II miejsce w regionalnym konkursie z języka niemieckiego „Olimpiada Kopernika”, zorganizowanym przez nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie.