19 grudnia 2016 r. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny na kartkę świąteczną z okazji Świąt Bożego Narodzenia pt. „Do szopy hej pasterze…”. Konkurs był adresowany do uczniów klas IV- VI. Organizatorem konkursu była p. M. Czerep opiekun Szkolnego Koła Caritas. Komisja przyznała następujące miejsca:

I miejsce Adrian Ferenc IV b

II miejsce Tymoteusz Bryk kl. VI c

Zuzanna Stawnicza kl. V d

III miejsce Alicja Duda kl. IV c

Wyróżnienie

Oliwia Wołyńszczak kl. V d

Szymon Jachimek kl. V d

Kartki laureatów oraz wszystkie, które wpłynęły na konkurs zostały wysłane do podopiecznych Marzycielskiej Poczty. Laureaci otrzymali  dyplomy, nagrody rzeczowe.

To było na koniec listopada ale na początku grudnia dostaliśmy informację.

Informujemy, że Jakub Woźniak  otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Początki – Rycerza Niepokalanej” – XI Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady wiedzy o św. Maksymilianie. Gratulujemy.