• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

15 maja 2017 w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość wręczenia nagród w międzyprzedszkolnym konkursie literackim „Wiosna malowana wierszem”. Skierowany był on do dzieci przedszkolnych z najstarszych grup wiekowych oraz ich rodziców. Konkurs miał na celu rozbudzenie twórczości poetyckiej i wyobraźni uczniów, zwrócenie uwagi na piękno naszej ojczystej mowy, wzbogacenie zasobu słownictwa i rozwijanie mowy. Na konkurs napłynęły  prace z polkowickich placówek oświatowych PM 3, PM 2, PM 6, PM 5, oddziałów przedszkolnych przy SP nr 1 i SP nr 2. Wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie.

Wyświetlanie DSC00552.JPG

Jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

Kategoria 5- latków:

I miejsce- Radosław Macyszyn, PM 3

II miejsce-Mikołaj Żełabowski, PM 3

III miejsce- Agata Płócienniczak, PM 5

Wyróżnienia:

Tymoteusz Wilk, PM 3

Estera Dragan, SP 2

Kategoria 6-latków

I miejsce-Golec Hanna, PM 6

II miejsce- Maja Pupczyk, PM 3

III miejsce- Marcelina Tyrkała, PM 6

Wyróżnienia:

Piotr Wojdyło, PM 3

Mateusz Piórkowski,  SP 1

Sandra Lesińska , SP 2

Olivier Skowroński, SP 2

Nagrodzeni otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów konkursu. Po wręczeniu nagród uczestnicy spotkania zwiedzili najciekawsze miejsca naszej szkoły . Najwięcej czasu przedszkolaki spędziły na Sali Zabaw.