• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

14 listopada 2016 roku uczniowie klasy V b wzięli udział w „ekspedycji smaków” w sklepie Tesco w Polkowicach.

„Ekspedycja odkrywców smaków”

14 listopada 2016 roku uczniowie klasy V b wzięli udział w „ekspedycji smaków”  w sklepie Tesco w Polkowicach. Zajęcia były elementem ogólnopolskiego projektu „Od uprawy do potrawy”. W ramach ekspedycji  uczniowie rozwiązując zadania i zagadki  w praktyce poznawali zasady zdrowego stylu życia. Poszukując produktów odżywczych uczyli się odczytywać informacje z etykietek oraz stawali się świadomymi konsumentami. Dużą atrakcją dla uczniów była możliwość samodzielnego przygotowania jogurtu pełnego zdrowia i smaku. Była to lekcja zdrowia i smaku -mniam, mniam.