• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

11 kwietnia 2016 r. w ramach Światowego Dnia Zdrowia kl. V uczestniczyły w spotkaniu poświęconym problemie cukrzycy. Podczas zajęć z wychowawcą uczniowie dowiedzieli się podstawowych informacji na temat tej choroby i zasad postępowania w przypadku powikłań. Zajęcia poprowadziły: dietetyk oraz rodzic zmagający się z tą chorobą na co dzień.  Prowadzące odpowiadały na wszystkie pytania uczniów, wyjaśniały jak postępować z chorym, tłumaczyły jak udzielić pierwszej pomocy w szkole. Piątoklasiści poznali pojęcia: glukometr, hiperglikemia, hipoglikemia i śpiączka cukrzycowa. Zdobytą wiedzę mogli wykorzystać biorąc udział w szkolnym konkursie wiedzy „Pokonaj cukrzycę”.