07 grudnia 2015r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach odbyły się zawody sportowe pod hasłem „Mikołaj na sportowo”.

07 grudnia 2015r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach  odbyły się zawody sportowe  pod hasłem „Mikołaj na sportowo”.W rywalizacji sportowej uczestniczyli uczniowie szkoły z klas II-V. Reprezentacje klas wzięły udział w wyścigach rzędów połączonych z zabawami z wykorzystaniem nietypowych przyborów. Uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani i aktywnie uczestniczyli w turniejowych konkurencjach. Wykonywali zadania z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Śmiechu i zabaw nie było końca. Młodzi sportowcy zmagali sie z takimi konkrecjami jak: bieg z balonem, wyścig reniferów, pakowanie prezentów. Turniej sprawił dużo radości i zdrowej sportowej rywalizacji. Prowadzona była punktacja, jednak opiekunowie i organizatorzy podjęli decyzje, że wszyscy uczestnicy zawodów zajęli równorzędne I miejsce.

Uczestnicy zawodów otrzymali pomarańcze oraz pamiątkowe dyplomy dla zespołu klasowego.