• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Wycieczka do Kreatywnego Ośrodka Multifunkcyjnego w Miliczu klas IV c i IV d.

W poniedziałek 5 listopada 2018 r. uczniowie klas IVc i IVd uczestniczyli w wycieczce do Kreatywnego Obiektu Multifunkcyjnego w Miliczu. W trakcie warsztatów „Jak zdobyć zamek” zapoznali się z historią milickiego zamku oraz poznali walory przyrodnicze Doliny Baryczy. Uczestnicy wycieczki mieli możliwość obejrzenia wystawy bombek choinkowych. Ponadto podczas zajęć obejrzeli film i wystawę o życiu Druha Bolka – Bolesława Zajiczka, znanego miliczanina. Wycieczka cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.