• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Spotkanie autorskie z p. Joanną Wachowiak – autorką książek dla dzieci.

            25 października 2018r. w czytelni Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach odbyło się spotkanie z p. Joanną Wachowiak – autorką książek dla dzieci.Zostało zorganizowane przez MGBP w Polkowicach we współpracy z nauczycielami bibliotekarzami SP 1 – p. Jolantą Sobczyk i p. Martą Kucharczyk. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie kl. II b, III a i III b wraz z wychowawcami. Pani Joanna Wachowiak opowiadała uczestnikom spotkania o bohaterach swoich książek oraz o ich niezwykłych przygodach. Dzieci aktywnie włączyły się w przebieg spotkania zadając naszemu gościowi liczne pytania i uczestnicząc w proponowanych przez niego konkursach.  Najbardziej aktywny uczestnik spotkania otrzymał upominek  – najnowsząksiążkę autorstwa Joanny Wachowiakpt.„Baba Blaga”. Pozostali uczniowie mieli możliwość zakupienia książek oraz otrzymania osobistej dedykacji autorki.

            Spotkanie z p. Joanną Wachowiak było bardzo ciekawe i na pewno na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.