• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Żywa lekcja historii kl. V eW dniu 29. października 2018 r. uczniowie klasy V e w ramach kształtowania postaw patriotycznych oraz przybliżenia historii II wojny światowej wybrali się na żywą lekcję historii do “Piwnicy Pod Piastowskim Orłem” w siedzibie Towarzystwa Historycznego “Victoria”. Pan Paweł Janikiewicz – przedstawiciel Towarzystwa,  ciekawie opowiedział uczniom o przyczynach wybuchu II wojny światowej, działaniach zbrojnych na ziemiach polskich, a także o walce Polaków z okupantem niemieckim. Wiele uwagi poświęcił Powstaniu Warszawskiemu  i odwadze warszawiaków podczas walki o stolicę. Spotkanie w siedzibie “Victorii” na długo pozostanie w pamięci uczniów kl. V e.

Bookmark the permalink.

Comments are closed