• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Żywa lekcja historii kl. V e

W dniu 29. października 2018 r. uczniowie klasy V e w ramach kształtowania postaw patriotycznych oraz przybliżenia historii II wojny światowej wybrali się na żywą lekcję historii do “Piwnicy Pod Piastowskim Orłem” w siedzibie Towarzystwa Historycznego “Victoria”. Pan Paweł Janikiewicz – przedstawiciel Towarzystwa,  ciekawie opowiedział uczniom o przyczynach wybuchu II wojny światowej, działaniach zbrojnych na ziemiach polskich, a także o walce Polaków z okupantem niemieckim. Wiele uwagi poświęcił Powstaniu Warszawskiemu  i odwadze warszawiaków podczas walki o stolicę. Spotkanie w siedzibie “Victorii” na długo pozostanie w pamięci uczniów kl. V e.