• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Zwiedzanie wystawy obrazów Edwarda Szpocińskiego – klasa II b.

Dnia 19 marca 2019 r. uczniowie klasy II b odwiedzili szkolną czytelnię, w której zorganizowana została wystawa obrazów pana Edwarda Szpocińskiego. Uczniowie podziwiali piękne prace, dyskutowali na temat trudu włożonego w ich wykonanie, dokładnie analizowali ruch pędzla artysty. Dowiedzieli się, że malowanie obrazów może być pasją życia i tak można spędzać wolny czas. Podczas omawiania wrażeń z oglądanej wystawy, dzieci zastanawiały się , jaki będzie następny obraz pana  Edwarda Szpocińskiego. Bardzo dziękujemy za możliwość oglądania obrazów, było to bardzo pozytywne przeżycie dla uczniów.