Zespół instrumentalny „DZIECIĘCA SYMFONIA” zaprasza wszystkich chętnych do nauki gry na instrumentach i rozwijania swoich uzdolnień muzycznych.

Zespół instrumentalny „DZIECIĘCA SYMFONIA”

W drugim semestrze roku szkolnego 2017/18 został założony przez Krzysztofa Purzyckiego zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia”. Zespół składa się z uczniów, którzy potrafią grać na instrumentach muzycznych, ale również dedykowany jest tym, którzy chcieliby rozpocząć naukę gry na instrumencie.

Obecne instrumentarium obejmuje 25 dzwonków chromatycznych, gitara basowa, perkusja, gitara solowa, trzy instrumenty klawiszowe oraz dwie gitary rytmiczne.

Zapraszamy do wysłuchania pierwszego utworu, który wykonaliśmy w trakcie eliminacji regionalnych Gali Talentów w Auli Rycerskiej w Legnicy oraz podczas apelu z okazji Dnia Patrona szkoły – Jana Wyżykowskiego.

IMG-5489

Wszystkich chętnych do nauki gry na instrumentach i rozwijania swoich uzdolnień muzycznych zapraszamy na próby zespołu, które odbywają się w każdy piątek od godziny 14-3o do 16-oo w sali 41 Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach.