• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Zdrowe żywienie w klasie IV d.Dnia 19.11.2018 roku klasa 4 d na godzinie wychowawczej miała przeprowadzone warsztaty ze zdrowego żywienia. Na początku zajęć wysłuchali wykładu o tym jak ważne jest zdrowe i właściwe odżywianie. Ponadto dowiedzieli się wielu przydatnych rzeczy co warto jeść, a czego unikać. Oprócz części teoretycznej uczniowie mieli możliwość ze zdrowych produktów przygotować własnoręcznie kanapki. Była to ciekawa lekcja, którą zapamiętają na długi czas. Od dziś będą nie tylko starać się pomagać rodzicom przygotowywać posiłki, ale także uświadamiać innych jak ważne jest spożywanie zdrowego, pełnowartościowego śniadania.

Bookmark the permalink.

Comments are closed