• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Zdrowe odżywianie w klasie IV c.

W czwartek 14 listopada z okazji Światowego Dnia Cukrzycy oraz promocji zdrowego żywienia w klasie IV c odbyły się warsztaty z panią Edyta Zielińską. Podczas zajęć uczniowie poznali zasady zdrowego odżywiania i dowiedzieli się jakie nawyki warto wprowadzić do swojej diety. Dzieci wspólnie z panią dietetyk omówiły skład popularnych produktów spożywczych oraz ich wpływ na nasze zdrowie. Podczas zajęć uczniowie mieli również okazję wypróbować zdrowe przekąski proponowane prze panią Edytę. Mniaaam!