• Slider
 • W SZKOLNYM OBIEKTYWIE

 • Warsztaty o zdrowym żywieniu w klasach siódmych.
  Śniadanie Daje Moc.
  Zawody strzeleckie „Puchar Jesieni”.
  Zdrowe żywienie w klasie IV d.
  Zajęcia kulinarne – „Czekoladowe babeczki”
  Wycieczka kl. I c i II c do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis”.
  Warsztaty „Zawody przyszłości” w klasach VII a, VII b i VII d
  „Learning through teaching”
  Zajęcia kulinarne – Światowe Dni Cukrzycy
  Warsztaty kulinarne w klasie IV e –„ Przygotowywanie zdrowych kanapeczek”
  Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
  Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.
  Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
  W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
  Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
  Uczniowie I c goszczą górnika
  Klocki lego w I c
  Dzień Pluszowego Misia w I c
  Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
  Wycieczka klasy II b do Ostaszowa na warsztaty świąteczne
  Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
  Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Strzelecki Młodzików w Zielonej Górze.
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  ArrowArrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Zawody strzeleckie „Puchar Jesieni”.

11 listopada 2018 r. na obiektach strzeleckich LOK Lubin odbył się „Puchar Jesieni” czyli czwarta edycja całorocznych zawodów strzeleckich pt. „Cztery Pory Roku”. Swoimi umiejętnościami popisywali się dorośli i doświadczeni strzelcy z terenu Zagłębia Miedziowego i okolic oraz młodzi i mniej doświadczeni strzelcy.Wśród nich znaleźli sięreprezentanci naszej szkoły i członkowie Szkolnej Drużyny Strzeleckiej: Izabela Olejnik z klasy VIII a i Mikołaj Zarzycki z VII b. Iza zajęła II miejsce w kategorii Ppn30 juniorek oraz po zsumowaniu wyników z wszystkich czterech edycji turnieju IV miejsce w klasyfikacji ogólnej a więc bez podziału na grupy wiekowe. Mikołaj zajął również II miejsce tyle, że w kategorii Ppn30 juniorów. Wkrótce kolejne starty strzelców z „jedynki”. Pistoleciarze szykują się do startu w pierwszej edycji cyklicznych ogólnopolskich zawodów Polskiego Związku  Strzelectwa Sportowego „Strzelanie w Sieci” oraz do Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego Młodzików w Zielonej Górze. Reprezentanci naszej szkoły bardzo ładnie się spisali w Międzyszkolnych Zawodach Strzeleckich z Okazji 100-lecia Niepodległości, zajmując najwięcej ze wszystkich szkół pozycji „medalowych”. Wśród obecnych szóstoklasistów widać wiele talentów strzeleckich, które dzięki ciężkiej pracy mogą już wkrótce rozwinąć skrzydła…

Bookmark the permalink.

Comments are closed