• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Zawody strzeleckie „Puchar Jesieni”.11 listopada 2018 r. na obiektach strzeleckich LOK Lubin odbył się „Puchar Jesieni” czyli czwarta edycja całorocznych zawodów strzeleckich pt. „Cztery Pory Roku”. Swoimi umiejętnościami popisywali się dorośli i doświadczeni strzelcy z terenu Zagłębia Miedziowego i okolic oraz młodzi i mniej doświadczeni strzelcy.Wśród nich znaleźli sięreprezentanci naszej szkoły i członkowie Szkolnej Drużyny Strzeleckiej: Izabela Olejnik z klasy VIII a i Mikołaj Zarzycki z VII b. Iza zajęła II miejsce w kategorii Ppn30 juniorek oraz po zsumowaniu wyników z wszystkich czterech edycji turnieju IV miejsce w klasyfikacji ogólnej a więc bez podziału na grupy wiekowe. Mikołaj zajął również II miejsce tyle, że w kategorii Ppn30 juniorów. Wkrótce kolejne starty strzelców z „jedynki”. Pistoleciarze szykują się do startu w pierwszej edycji cyklicznych ogólnopolskich zawodów Polskiego Związku  Strzelectwa Sportowego „Strzelanie w Sieci” oraz do Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego Młodzików w Zielonej Górze. Reprezentanci naszej szkoły bardzo ładnie się spisali w Międzyszkolnych Zawodach Strzeleckich z Okazji 100-lecia Niepodległości, zajmując najwięcej ze wszystkich szkół pozycji „medalowych”. Wśród obecnych szóstoklasistów widać wiele talentów strzeleckich, które dzięki ciężkiej pracy mogą już wkrótce rozwinąć skrzydła…

Bookmark the permalink.

Comments are closed