• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Zawodniczki CCC Polkowice w naszej szkole- ,,Lekcja z mistrzem”

Oj działo się w naszej szkole! Przez trzy dni było pomarańczowo i wesoło 🙂

W dniach 25-27.11.2014r. zawodniczki CCC Polkowice: JUSTYNA JEZIORNA, AGNIESZKA MAJEWSKA, DOMINIKA OWCZAREK, LARA TAYLOR HALL, HELENA SVERRISDOTIR i AGATA SZCZEPANIK gościły w naszej szkole. Koszykarki wcieliły się w rolę nauczycieli wychowania fizycznego klas IV- VI. Wspólna zabawa z dziećmi, trening i mecz, w których nie było przegranych, sprawiło wiele radości uczniom. Na zakończenie każde dziecko otrzymało gadżet klubowy oraz bilet na mecz pomarańczowych z Wisłą Can-Pack Kraków. W tych dniach reporterom gazetki szkolnej ,,Sówka” udało się przeprowadzić wywiad z dwoma koszykarkami : DOMINIKĄ OWCZAREK I LAURĄ TAYLOR HALL. Reporterzy gazetki Maciej Gmur i Michalina Majewicz zatytułowali swój wywiad ,, Lekcja z mistrzem to jest To! Uczniowie na pewno zapamiętają ją na długo”. Drodzy czytelnicy, jeśli chcecie dowiedzieć się jak zaczęła się przygoda ze sportem tych dwóch zawodniczek zapraszamy do lektury naszej gazetki. Nowy świąteczno – noworoczny numer już styczniu.

1-_DSC8036 2-_DSC80403-_DSC8042 4-_DSC8046

Zobacz wszystkie zdjęcia w naszej galerii