• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Zakładamy hodowle roślin w klasie II C.

Przyszła upragniona wiosna, a z nią pojawiły się w sklepach cebulki różnych roślin. Postanowiliśmy w naszej sali założyć pierwsze hodowle.

Zaczęliśmy od szczypiorku,  rzeżuchy oraz owsa wielkanocnego. Codziennie prowadzimy obserwacje oraz dbamy o prawidłowy rozwój naszych roślin. Z każdym dniem widzimy coraz więcej efektów swojej pracy, które sprawiają nam wiele radości. Na naszych oczach wyrastają z cebulek liście szczypiorków oraz kiełkują bujne rzeżuchy i owies. Charakterystyczny zapach rzeżuchy unosi się już po całej naszej sali. Na bieżąco podcinamy szczypiorek i rzeżuchę, które dodajemy do naszych kanapek. Z niecierpliwością czekamy aż posadzimy zioła i fasolę!