• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.Dnia 6 grudnia klasa II c wybrała się na warsztaty do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach.Uczniowie spodziewali się tematyki zajęć ze względu na wyjątkowy dzień mikołajkowy. Na początku warsztatów dzieci wysłuchały listu od Mikołaja oraz różnych historii o jego pochodzeniu.Następnie rozwiązywali zagadki, które kolejno odsłaniały części tajemniczego obrazka-oczywiście św. Mikołaja oraz wykonywali ciekawe prace grupowe. Ponadto uczestniczyli w szeregu zabaw z chustą animacyjną i kolorowym tunelem. Na koniec zajęć niespodziewanie pod drzwiami sali znalazły się skrzynie z prezentami.Radość i zdziwienie dzieci było przeogramne. Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia zajęć…i o to właśnie chodziło! Dziękujemy Pani Katarzynie Tomczak za wspaniałą organizację zajęć.

Bookmark the permalink.

Comments are closed