• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.

Dnia 6 grudnia klasa II c wybrała się na warsztaty do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach.Uczniowie spodziewali się tematyki zajęć ze względu na wyjątkowy dzień mikołajkowy. Na początku warsztatów dzieci wysłuchały listu od Mikołaja oraz różnych historii o jego pochodzeniu.Następnie rozwiązywali zagadki, które kolejno odsłaniały części tajemniczego obrazka-oczywiście św. Mikołaja oraz wykonywali ciekawe prace grupowe. Ponadto uczestniczyli w szeregu zabaw z chustą animacyjną i kolorowym tunelem. Na koniec zajęć niespodziewanie pod drzwiami sali znalazły się skrzynie z prezentami.Radość i zdziwienie dzieci było przeogramne. Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia zajęć…i o to właśnie chodziło! Dziękujemy Pani Katarzynie Tomczak za wspaniałą organizację zajęć.