• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”

Dnia 05.12.2018 r. uczyliśmy się przygotowywać zdrowe przekąski idealne m.in. na przyjęcie urodzinowe, spotkanie w gronie przyjaciół . Pomidorki, twaróg, oliwki, szczypior i krakersy – z tych składników dzieci samodzielnie stworzyły smakowite przekąski „Biedroneczki”. Podczas zajęć zwracano szczególną uwagę na bezpieczeństwo posługiwania się sprzętem kuchennym, kulturalne zachowanie i wzajemną pomoc.  Kulminacją zajęć była wspólna degustacja sporządzonych przekąsek i herbatka. Następnie dzieci postanowiły podzielić się swoimi wytworami  z innymi uczniami na terenie szkoły oraz pracownikami.