• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”

Dnia 12.12.2018 r.  zajęcia kulinarne poświęcone były dekorowaniu pierniczków świątecznych. Atmosferę Bożego Narodzenia mogliśmy poczuć dzięki nastrojowej muzyce kolędowej. Dzieci niezwykle odpowiedzialnie i kreatywnie podeszły do zadania. Piernikowe cuda przeszły najśmielsze oczekiwania. Na pochwałę zasługuje fakt, że dzieci chętnie częstowały pierniczkami zarówno uczniów jak i pracowników szkoły. Dodatkowowykonaliśmy kartki bożonarodzeniowe, które przekazaliśmy na świąteczny, szkolny kiermasz zorganizowany przez świetlicę.

Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzą uczestnicy koła kulinarnego .