• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Zajęcia kulinarne „Sałatka idealna dla dzieci”.

Dnia 30.04.2019 r.,  warsztaty kulinarne poświęciliśmy na przygotowanie i degustację prostej, a zarazem odżywczej sałatki, którą dzieci się zachwycały. I Wy możecie w domu sami przygotować taką sałateczkę.

Podajemy przepis. Wystarczy  kilka składników: ugotowaną pierś z kurczaka, ostudzoną kroimy w kostkę, kukurydzę odsączoną, ananasa ok. 5 plastrów również kroimy w kostkę wcześniej go odsączając. Wszystkie składniki mieszamy dodając do smaku majonez kilka łyżek. Sałatkę można podawać z bagietą, pomidorkami koktajlowymi, opiekanym pieczywkiem. Smacznego.

Pochwała dla uczestników koła za zaangażowanie, rzetelne przygotowanie do zajęć i miłą atmosferę podczas pracy.