• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Dnia 28.09.2018r, w ramach realizacji treści patriotycznych, uczniowie klasy III a i III b udali się na wycieczkę do jednostki wojskowej w Głogowie.

Dnia 28.09.2018r, w ramach realizacji treści patriotycznych, uczniowie klasy III a i III b udali się na wycieczkę do jednostki wojskowej w Głogowie

Celem wyprawy było zapoznanie dzieci ze specyfiką służby wojskowej

i funkcjonowaniem jednostki oraz propagowanie postaw patriotycznych. Trzecioklasiści z wielkim zaciekawieniem obserwowali bojowe pojazdy wojskowe. Mieli również możliwość wejścia do niektórych z nich, co sprawiło im wielką frajdę. Dzięki miłej i życzliwej atmosferze uczniowie chętnie zadawali pytania żołnierzom, oglądali broń oraz inne wojskowe akcesoria. Wizyta w wojsku dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.