• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wyścigi rzędów na wesoło.

W dniu  29.10.2018 r. w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Charytatywnym Przyjaciół Dzieci ,,Słoneczko” odbyła się impreza sportowa pod nazwą ,,Wyścigów rzędów na wesoło”. Do udziału w zawodach zgłosiło się 30 uczniów z klas IV-V . Uczniowie sprawdzili swoje umiejętności sportowe w kilku konkurencjach. Skakali przez przeszkody, wykonywali ćwiczenia gimnastyczne i lekkoatletyczne, ponadto prezentowali  zdolności aerobowe. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali puchary i  upominki.