• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wyścigi rzędów na wesoło.

W dniu  29.10.2018 r. w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Charytatywnym Przyjaciół Dzieci ,,Słoneczko” odbyła się impreza sportowa pod nazwą ,,Wyścigów rzędów na wesoło”. Do udziału w zawodach zgłosiło się 30 uczniów z klas IV-V . Uczniowie sprawdzili swoje umiejętności sportowe w kilku konkurencjach. Skakali przez przeszkody, wykonywali ćwiczenia gimnastyczne i lekkoatletyczne, ponadto prezentowali  zdolności aerobowe. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali puchary i  upominki.