• Slider
  • W SZKOLNYM OBIEKTYWIE

  • Warsztaty o zdrowym żywieniu w klasach siódmych.
    Śniadanie Daje Moc.
    Zawody strzeleckie „Puchar Jesieni”.
    Zdrowe żywienie w klasie IV d.
    Zajęcia kulinarne – „Czekoladowe babeczki”
    Wycieczka kl. I c i II c do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis”.
    Warsztaty „Zawody przyszłości” w klasach VII a, VII b i VII d
    „Learning through teaching”
    Zajęcia kulinarne – Światowe Dni Cukrzycy
    Warsztaty kulinarne w klasie IV e –„ Przygotowywanie zdrowych kanapeczek”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Uczniowie I c goszczą górnika
    Klocki lego w I c
    Dzień Pluszowego Misia w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Wycieczka klasy II b do Ostaszowa na warsztaty świąteczne
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Strzelecki Młodzików w Zielonej Górze.
    previous arrow
    next arrow
    Slider
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY

  • Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    previous arrow
    next arrow
    ArrowArrow
    Slider
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wyniki szkolnego konkursu matematycznego „Mistrz Rachunku”

                               Organizator: Edyta Prokopowicz, Maria Jagodzińska, Agnieszka Walkowiak.

                W październiku bieżącego roku odbył się pierwszy etap Szkolnego Trzyetapowego Konkursu Matematycznego dla klas 4 – 6 „Mistrz Rachunku”. Konkurs polegał na poprawnym rozwiązaniu jak największej liczby zadań rachunkowych. W konkursie wzięło udział 83  uczniów klas IV – VI. Oto nazwiska uczniów, którzy otrzymali tytuły:

  1. W pionie klas 4:

Mistrz Rachunku Klas 4: Zieliński Michał – kl. 4d,

I Wicemistrz: Wrona Piotr – kl. 4d

II Wicemistrz: Zybaczyński Dominik – kl. 4d

  • W pionie klas 5:

Mistrz Rachunku Klas 5: Walkowiak Wojciech – kl. V b

I Wicemistrz: Ozga Mateusz – kl. V b, Świeżowska Amelia – kl. V d

II Wicemistrz: Kanikuła Filip – kl. V b

  • W pionie klas 6:

Mistrz Rachunku Klas 6: Gardyza Piotr – kl. VIa

I Wicemistrz: Burda Paweł – kl. VIa

II Wicemistrz: Szopa Olek – kl. VIa, Kowalski Damian – kl. VId

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach szkolnego konkursu matematycznego.

Bookmark the permalink.

Comments are closed