Wyniki szkolnego etapu konkursu matematycznego „Mała Olimpiada Matematyczna dla szkół podstawowych powiatu polkowickiego”.

Dnia 21 lutego 2019 r. odbył się szkolny etap „Małej Olimpiady Matematycznej”. Uczniowie podzieleni zostali na 3 kategorie wiekowe: A – klasy IV-V, B – klasy VI – VII, C – klasy VIII. Uczestnicy mieli do rozwiązania 5 zadań tekstowych. Zawierały one treści z podstawy programowej z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej. Młodzi matematycy musieli wykazać się umiejętnościami operowania zdobytą wiedzą w rozwiązywaniu zadań nietypowych, a więc problemowych z najwyższych poziomów wymagań. Konkurs przeprowadziły i sprawdziły: p. Edyta Prokopowicz, p. M. Jagodzińska, p. M. Szober, p. A. Walkowiak.

KATEGORIA A – KLASY IV-V
I miejsce –  Kanikuła Filip  – klasa Vb,