• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wycieczka na warsztaty świąteczne do Ostaszowa klas 4 c i 4 d.

19 grudnia klasy 4 c i 4 d wybrały się na warsztaty z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia do Ostaszowa. W ramach wyjazdu dzieci samodzielnie lepiły pierogi i uszka z kapustą i grzybami. Ponadto pomocnice świętego Mikołaja opowiedziały o dawnych zwyczajach świątecznych. Każdy z uczestników wyjazdu otrzymał mikołajową czapkę, aby poczuć magię świąt. Pod koniec wycieczki uczniowie zjedli swoje własnoręcznie ulepione smakołyki.Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze.