• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wycieczka klasy II b do Ostaszowa na warsztaty świąteczne

Dnia 12.12.2017r.  uczniowie klasy  II b  uczestniczyli w warsztatach bożonarodzeniowych zorganizowanych przez Gospodarstwo Agroturystyczne „Amazonka” pod nazwą „Świąteczna przygoda”. Podczas spotkania uczniowie poznawali tajniki robienia pierogów i uszek z kapustą i grzybami. Ponadto wysłuchali opowieści o zwyczajach związanych z Wigilią i Świętami Bożego Narodzenia. Nie obyło się również bez wspólnego kolędowania. Największą  jednak atrakcją był posiłek, który składał się z… własnoręcznie zrobionych pierogów. Smakowały wyśmienicie!
                                                                                           Ewa Mielniczek