• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wycieczka klas II do Głogowa w dniu 18.10.2018 r.

Dnia 18 października 2018 r. klasy II udały się na wycieczkę do Głogowa. Na początku uczniowie obejrzeli musical o tematyce profilaktyczno – ekologicznej  pt. „Co w trawie piszczy”. Spektakl opowiadał o fantastycznych przygodach mieszkańców łąki.  Znakomitym humorem udowadniał, że chociaż wszyscy tak bardzo się od siebie różnią, to tylko wspólnymi siłami mogą pokonać wszelkie trudności i dokonać czegoś naprawdę wielkiego. Następnym punktem wycieczki był spacer wzdłuż murów Starego Miasta, Rynku oraz oglądanie Pomnika Dzieci Głogowskich i poznanie jego historii. Wszyscy wróciliśmy z wycieczki w dobrych humorach.