• „Śpiewamy dla Niepodległej”
    Lekcja żywej historii dla kl. VI a w muzeum „Piwnica Pod Piastowskim Orłem”. - copy
    Poznajemy piękno i bogactwo Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.
    Warsztaty klasy II b w MGBP w Polkowicach – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.
    Wycieczka do Kreatywnego Ośrodka Multifunkcyjnego w Miliczu klas IV c i IV d.
    „Śniadanie daje moc” w klasie II b
    „Chrupiące gofry dla każdego”
    ..Bo niepodległość nie jest dana raz na zawsze….
    „Rekord dla Niepodległej” – wspólne śpiewanie Hymnu Narodowego.
    Sukces chóru „Vox Pueri” w XIII Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Jędrzychowie.
    „Kolorowe jeżyki koreczkowe”
    ,,ZACZYTANY DZIEŃ”
    Marsz klas I – III z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
    Realizacja projektu „Ekologiczne inspiracje” w kl. IV
    Międzyszkolny Turniej Szachowy w Polkowicach
    Kawiarenka Językowa „English Cafe”
    Uroczysty apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  • Szkolna TV

Play
    ArrowArrow

Wycieczka klas II do Głogowa w dniu 18.10.2018 r.

Dnia 18 października 2018 r. klasy II udały się na wycieczkę do Głogowa. Na początku uczniowie obejrzeli musical o tematyce profilaktyczno – ekologicznej  pt. „Co w trawie piszczy”. Spektakl opowiadał o fantastycznych przygodach mieszkańców łąki.  Znakomitym humorem udowadniał, że chociaż wszyscy tak bardzo się od siebie różnią, to tylko wspólnymi siłami mogą pokonać wszelkie trudności i dokonać czegoś naprawdę wielkiego. Następnym punktem wycieczki był spacer wzdłuż murów Starego Miasta, Rynku oraz oglądanie Pomnika Dzieci Głogowskich i poznanie jego historii. Wszyscy wróciliśmy z wycieczki w dobrych humorach.