• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wycieczka klas II do Głogowa w dniu 18.10.2018 r.Dnia 18 października 2018 r. klasy II udały się na wycieczkę do Głogowa. Na początku uczniowie obejrzeli musical o tematyce profilaktyczno – ekologicznej  pt. „Co w trawie piszczy”. Spektakl opowiadał o fantastycznych przygodach mieszkańców łąki.  Znakomitym humorem udowadniał, że chociaż wszyscy tak bardzo się od siebie różnią, to tylko wspólnymi siłami mogą pokonać wszelkie trudności i dokonać czegoś naprawdę wielkiego. Następnym punktem wycieczki był spacer wzdłuż murów Starego Miasta, Rynku oraz oglądanie Pomnika Dzieci Głogowskich i poznanie jego historii. Wszyscy wróciliśmy z wycieczki w dobrych humorach.

Bookmark the permalink.

Comments are closed