• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wycieczka kl. I c i II c do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis”.

W środę 21 listopada 2018r. klasy I c i II c udały się na wycieczkę do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis” w Złotoryi. Na początku wzięliśmy udział w warsztatach, w czasie których ozdabialiśmy bombki według własnego pomysłu. Bardzo podobała nam się ta praca, zwłaszcza obsypywanie bombek brokatem. Następnie udaliśmy się na zwiedzanie fabryki. Przyglądaliśmy się powstawaniu szklanych, przezroczystych kul, które następnie były barwione na różne kolory, które zostały utrwalone w dużych piecach. Takie bombki przenoszono do wzorcowni. Z wielkim podziwem obserwowaliśmy jak pracownicy zakładu zręcznie ozdabiają je różnorodnymi, fantastycznymi wzorami. Później trafiliśmy do pakowalni. Nie spodziewaliśmy się, że można w kilkanaście sekund złożyć pudełko i zapakować do niego bombki. Wymaga to naprawdę sporej wprawy. Po zwiedzaniu udaliśmy się na zakupy do przyzakładowego sklepu. Każdy znalazł coś dla siebie. Wróciliśmy do Polkowic bardzo zadowoleni, zwłaszcza, że każdy dostał na pamiątkę bombki, które własnoręcznie pomalował w czasie warsztatów. Będziemy mieli śliczne choinki. Wspaniale, że już niedługo święta!