• „Learning through teaching”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Klocki lego w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
    17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
    Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
    Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
    „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
    Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
    Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
    Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
    Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
    Dzień Babci i Dziadka w klasie II b.
    Szkolny Dzień Koszuli
    Przedstawienie teatralne „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” Uczniowie z zajęć teatralnych „Będę aktorem” przygotowali przedstawienie dla klas II c i II b
    Gra edukacyjna „Przygoda z Chrapkiem” kl. IV d
    ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    ArrowArrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wycieczka kl. I c i II c do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis”.

W środę 21 listopada 2018r. klasy I c i II c udały się na wycieczkę do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis” w Złotoryi. Na początku wzięliśmy udział w warsztatach, w czasie których ozdabialiśmy bombki według własnego pomysłu. Bardzo podobała nam się ta praca, zwłaszcza obsypywanie bombek brokatem. Następnie udaliśmy się na zwiedzanie fabryki. Przyglądaliśmy się powstawaniu szklanych, przezroczystych kul, które następnie były barwione na różne kolory, które zostały utrwalone w dużych piecach. Takie bombki przenoszono do wzorcowni. Z wielkim podziwem obserwowaliśmy jak pracownicy zakładu zręcznie ozdabiają je różnorodnymi, fantastycznymi wzorami. Później trafiliśmy do pakowalni. Nie spodziewaliśmy się, że można w kilkanaście sekund złożyć pudełko i zapakować do niego bombki. Wymaga to naprawdę sporej wprawy. Po zwiedzaniu udaliśmy się na zakupy do przyzakładowego sklepu. Każdy znalazł coś dla siebie. Wróciliśmy do Polkowic bardzo zadowoleni, zwłaszcza, że każdy dostał na pamiątkę bombki, które własnoręcznie pomalował w czasie warsztatów. Będziemy mieli śliczne choinki. Wspaniale, że już niedługo święta!