• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b

Dzięki uprzejmości Prezesa Sądu – Pani  Magdaleny Krajewskiej –  14 I 2019 r. klasa VIII b pojechała do Sadu Rejonowego w Lubinie w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie. Celem wizyty było poznanie funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości w Polsce, obowiązków sędziego, prokuratora, adwokata, komornika, poznanie przebiegu procesu sadowego. Prelekcje z uczniami prowadziła sędzia Sądu Rejonowego w Lubinie –  Magdalena Bielecka. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, jak wygląda struktura sądownictwa w województwie dolnośląskim czy jak wygląda sala rozpraw. Na koniec pani sędzia oprowadziła po budynku sądu.

Ta niecodzienna lekcja pozostanie na długo w pamięci uczniów.