• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b Dzięki uprzejmości Prezesa Sądu – Pani  Magdaleny Krajewskiej –  14 I 2019 r. klasa VIII b pojechała do Sadu Rejonowego w Lubinie w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie. Celem wizyty było poznanie funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości w Polsce, obowiązków sędziego, prokuratora, adwokata, komornika, poznanie przebiegu procesu sadowego. Prelekcje z uczniami prowadziła sędzia Sądu Rejonowego w Lubinie –  Magdalena Bielecka. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się, jak wygląda struktura sądownictwa w województwie dolnośląskim czy jak wygląda sala rozpraw. Na koniec pani sędzia oprowadziła po budynku sądu.

Ta niecodzienna lekcja pozostanie na długo w pamięci uczniów.

Bookmark the permalink.

Comments are closed