• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wycieczka do Łodzi klas IV c i IV d.

W dniach od 8 do 10 maja uczniowie klas IV c i IV d byli na wycieczce w stolicy polskiego włókiennictwa- Łodzi. W ciągu trzech dni zwiedzili wraz z panią przewodnik najciekawsze zabytki miasta tj.  Muzeum Fabryki Manufaktura, Pałac Izraela Poznańskiego czy ławeczkę Juliana Tuwima.

Podczas wizyty w Wytwórni Filmów Oświatowych czwartoklasiści samodzielnie ułożyli scenariusz do filmu animowanego oraz stworzyli własne arcydzieło audiowizualne. Pogłębienie wiedzy na temat przemysłu XIX wieku ułatwiło odwiedzenie Muzeum Włókiennictwa. Najciekawszym punktem wycieczki okazało się jednak Centrum Nauki i Techniki. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wystawy z dziedziny fizyki i chemii. Ostatniego dnia wycieczki odwiedziliśmy dawną rezydencję Izabeli Czartoryskiej- Zamek w Gołuchowie. Trzy dni zleciały niesamowicie szybko.

Bookmark the permalink.

Comments are closed