• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wizyta w Urzędzie Gminy klasy VIII b.

Dnia 27.02.2019 r. uczniowie klasy VIII b ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach udali się z wizytą do Urzędu Gminy w Polkowicach.

Spotkanie miało na celu poznanie struktury organizacyjnej Urzędu Gminy w Polkowicach oraz zadań należących do pracowników poszczególnych wydziałów w ramach realizacji zadań wynikających z podstawy programowej wiedzy o społeczeństwie. Celem wizyty było również utrwalenie przez uczniów wiedzy o samorządzie gminnym.

Uczniowie zostali przyjęci niezwykle ciepło i życzliwie przez pracowników Urzędu. Uczniowie zwiedzili Salę Konferencyjną, Urząd Stanu Cywilnego, Wydział Ochrony Środowiska. Na koniec wizyty młodzież została zaproszona do gabinetu burmistrza, który przybliżył im swoją pracę.

btrhdr