• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wizyta w Starostwie klas VIII.

Dnia 28 listopada uczniowie klas VIII a, VIII b, VIII c oraz VIII d, w ramach zajęć z edukacji dla bezpieczeństwa, udali się do Starostwa Powiatowego w Polkowicach na spotkanie z kierownikiem Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Panem Bernardem Nowakiem. Tematem spotkania było „Zagrożenia, które mogą wystąpić na terenie Powiatu Polkowickiego”. Pan Bernard przedstawił nam „Plan zarządzania kryzysowego” i opowiedział o najgroźniejszych sytuacjach, które miały miejsce w naszym powiecie.

Po wykładzie zaprowadził nas do swojego gabinetu. Pokazał w jaki sposób może powiadomić ludność o zagrożeniach i jak łączy się z odpowiednimi do tego zadania służbami.