• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wieczornica „Za Naszą i Waszą wolność”W dniu 14 listopada br. w naszej szkole odbyła się wieczornica patriotyczna upamiętniająca przypadającą w tym roku 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spotkanie zatytułowane było „Za Naszą i Waszą wolność”. Dyrekcja szkoły,nauczyciele, uczniowie i ich rodzice spotkali się, by wspólnie uczcić pamięć o ludziach i wydarzeniach z przeszłości,ważnych dla naszego narodu. Nad przebiegiem uroczystości czuwali nauczyciele: Anna Sobczyk-Stryjek i Ewa Mielniczek, które przygotowały z dziećmi program artystyczny i dekorację sali oraz Krzysztof Purzycki, który zapewnił oprawę muzyczną wydarzenia.Tego wieczoru gościnnie wystąpiła Pani Magdalena Szymaszek z Towarzystwa Historycznego Victoria, przedstawiając swoją interpretację wiersza Wisławy Szymborskiej pt. „Gawęda o miłości ziemi ojczystej”. Uczniowie recytowali poezję patriotyczną,wspominano ważne momenty w dziejach naszej ojczyzny, wszyscy wspólnie śpiewali pieśni patriotyczne, m.in. „Legiony”,„Wojenko, wojenko”, a także wysłuchali pieśni „Rozkwitały pąki białych róż” w wykonaniu szkolnego chóru. Na zakończenie Pani Dyrektor Barbara Bartoszek podkreśliła, że tego typu spotkania są żywą lekcją patriotyzmu, która łączy pokolenia.Zapraszamy do oglądnięcia fragmentów w SzkolnejTV.

Bookmark the permalink.

Comments are closed