• „Learning through teaching”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Klocki lego w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
    17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
    Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
    Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
    „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
    Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
    Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
    Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
    Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
    Dzień Babci i Dziadka w klasie II b.
    Szkolny Dzień Koszuli
    Przedstawienie teatralne „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” Uczniowie z zajęć teatralnych „Będę aktorem” przygotowali przedstawienie dla klas II c i II b
    Gra edukacyjna „Przygoda z Chrapkiem” kl. IV d
    ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    ArrowArrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wieczornica „Za Naszą i Waszą wolność”

W dniu 14 listopada br. w naszej szkole odbyła się wieczornica patriotyczna upamiętniająca przypadającą w tym roku 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spotkanie zatytułowane było „Za Naszą i Waszą wolność”. Dyrekcja szkoły,nauczyciele, uczniowie i ich rodzice spotkali się, by wspólnie uczcić pamięć o ludziach i wydarzeniach z przeszłości,ważnych dla naszego narodu. Nad przebiegiem uroczystości czuwali nauczyciele: Anna Sobczyk-Stryjek i Ewa Mielniczek, które przygotowały z dziećmi program artystyczny i dekorację sali oraz Krzysztof Purzycki, który zapewnił oprawę muzyczną wydarzenia.Tego wieczoru gościnnie wystąpiła Pani Magdalena Szymaszek z Towarzystwa Historycznego Victoria, przedstawiając swoją interpretację wiersza Wisławy Szymborskiej pt. „Gawęda o miłości ziemi ojczystej”. Uczniowie recytowali poezję patriotyczną,wspominano ważne momenty w dziejach naszej ojczyzny, wszyscy wspólnie śpiewali pieśni patriotyczne, m.in. „Legiony”,„Wojenko, wojenko”, a także wysłuchali pieśni „Rozkwitały pąki białych róż” w wykonaniu szkolnego chóru. Na zakończenie Pani Dyrektor Barbara Bartoszek podkreśliła, że tego typu spotkania są żywą lekcją patriotyzmu, która łączy pokolenia.Zapraszamy do oglądnięcia fragmentów w SzkolnejTV.