• Slider
 • W SZKOLNYM OBIEKTYWIE

 • Warsztaty o zdrowym żywieniu w klasach siódmych.
  Śniadanie Daje Moc.
  Zawody strzeleckie „Puchar Jesieni”.
  Zdrowe żywienie w klasie IV d.
  Zajęcia kulinarne – „Czekoladowe babeczki”
  Wycieczka kl. I c i II c do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis”.
  Warsztaty „Zawody przyszłości” w klasach VII a, VII b i VII d
  „Learning through teaching”
  Zajęcia kulinarne – Światowe Dni Cukrzycy
  Warsztaty kulinarne w klasie IV e –„ Przygotowywanie zdrowych kanapeczek”
  Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
  Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.
  Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
  W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
  Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
  Uczniowie I c goszczą górnika
  Klocki lego w I c
  Dzień Pluszowego Misia w I c
  Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
  Wycieczka klasy II b do Ostaszowa na warsztaty świąteczne
  Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
  Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Strzelecki Młodzików w Zielonej Górze.
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  ArrowArrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Wieczornica „Za Naszą i Waszą wolność”

W dniu 14 listopada br. w naszej szkole odbyła się wieczornica patriotyczna upamiętniająca przypadającą w tym roku 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spotkanie zatytułowane było „Za Naszą i Waszą wolność”. Dyrekcja szkoły,nauczyciele, uczniowie i ich rodzice spotkali się, by wspólnie uczcić pamięć o ludziach i wydarzeniach z przeszłości,ważnych dla naszego narodu. Nad przebiegiem uroczystości czuwali nauczyciele: Anna Sobczyk-Stryjek i Ewa Mielniczek, które przygotowały z dziećmi program artystyczny i dekorację sali oraz Krzysztof Purzycki, który zapewnił oprawę muzyczną wydarzenia.Tego wieczoru gościnnie wystąpiła Pani Magdalena Szymaszek z Towarzystwa Historycznego Victoria, przedstawiając swoją interpretację wiersza Wisławy Szymborskiej pt. „Gawęda o miłości ziemi ojczystej”. Uczniowie recytowali poezję patriotyczną,wspominano ważne momenty w dziejach naszej ojczyzny, wszyscy wspólnie śpiewali pieśni patriotyczne, m.in. „Legiony”,„Wojenko, wojenko”, a także wysłuchali pieśni „Rozkwitały pąki białych róż” w wykonaniu szkolnego chóru. Na zakończenie Pani Dyrektor Barbara Bartoszek podkreśliła, że tego typu spotkania są żywą lekcją patriotyzmu, która łączy pokolenia.Zapraszamy do oglądnięcia fragmentów w SzkolnejTV.

Bookmark the permalink.

Comments are closed