• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Warsztaty „Zawody przyszłości” w klasach VII a, VII b i VII d

Dnia 26 listopada uczniowie klas VII a, VII b oraz VII d uczestniczyli w warsztatach na temat „Zawody przyszłości” organizowanych na Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach. Dowiedzieli się jak co to jest barometr przyszłości oraz dlaczego warto z niego korzystać i śledzić jego zmiany. W czasie wykładu zostały zaprezentowane zawody, które znikną lub zostaną zmodyfikowane oraz przedstawiono wskazówki co zrobić aby odnaleźć się na rynku pracy. Pod koniec uczniowie dowiedzieli się jakie będą kompetencje przyszłości oraz na jakie studia warto się wybrać, a także otrzymali garść nieterminujących i praktycznych porad.