• „Śpiewamy dla Niepodległej”
    Lekcja żywej historii dla kl. VI a w muzeum „Piwnica Pod Piastowskim Orłem”. - copy
    Poznajemy piękno i bogactwo Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.
    Warsztaty klasy II b w MGBP w Polkowicach – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.
    Wycieczka do Kreatywnego Ośrodka Multifunkcyjnego w Miliczu klas IV c i IV d.
    „Śniadanie daje moc” w klasie II b
    „Chrupiące gofry dla każdego”
    ..Bo niepodległość nie jest dana raz na zawsze….
    „Rekord dla Niepodległej” – wspólne śpiewanie Hymnu Narodowego.
    Sukces chóru „Vox Pueri” w XIII Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Jędrzychowie.
    „Kolorowe jeżyki koreczkowe”
    ,,ZACZYTANY DZIEŃ”
    Marsz klas I – III z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
    Realizacja projektu „Ekologiczne inspiracje” w kl. IV
    Międzyszkolny Turniej Szachowy w Polkowicach
    Kawiarenka Językowa „English Cafe”
    Uroczysty apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
    Slider
  • Szkolna TV

Play
    ArrowArrow
    Slider

Dnia 6 listopada 2018r. uczniowie z klasy II b uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w Miejsko–Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Dzieci powitała wróżka, która wprowadziła ich w bajkowy, fantastyczny świat. Wśród wielu zadań, jakie mieli wykonać uczniowie było: odgadywanie zagadek, rozpoznawanie rekwizytów z baśni, wspólne tańce, zabawy sprawnościowe. Wszystkie zadania wzbudzały wiele emocji i radości. Za ich prawidłowe rozwiązanie wróżka poczęstowała dzieci pierniczkami. Był to ciekawy i pełen wrażeń dzień.