• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Warsztaty klasy II b w MGBP w Polkowicach – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

Dnia 6 listopada 2018r. uczniowie z klasy II b uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w Miejsko–Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Dzieci powitała wróżka, która wprowadziła ich w bajkowy, fantastyczny świat. Wśród wielu zadań, jakie mieli wykonać uczniowie było: odgadywanie zagadek, rozpoznawanie rekwizytów z baśni, wspólne tańce, zabawy sprawnościowe. Wszystkie zadania wzbudzały wiele emocji i radości. Za ich prawidłowe rozwiązanie wróżka poczęstowała dzieci pierniczkami. Był to ciekawy i pełen wrażeń dzień.