• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Warsztaty klasy II b w MGBP w Polkowicach – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.Dnia 6 listopada 2018r. uczniowie z klasy II b uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych w Miejsko–Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Dzieci powitała wróżka, która wprowadziła ich w bajkowy, fantastyczny świat. Wśród wielu zadań, jakie mieli wykonać uczniowie było: odgadywanie zagadek, rozpoznawanie rekwizytów z baśni, wspólne tańce, zabawy sprawnościowe. Wszystkie zadania wzbudzały wiele emocji i radości. Za ich prawidłowe rozwiązanie wróżka poczęstowała dzieci pierniczkami. Był to ciekawy i pełen wrażeń dzień.

Bookmark the permalink.

Comments are closed