• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

„W Piwnicy pod Piastowskim Orłem „- żywa lekcja historii.Dnia 29.10.2018 r. uczniowie klasy II b i I a uczestniczyli w żywej lekcji historii w „Piwnicy pod Piastowskim Orłem”. Dzięki uprzejmości pana Pawła Jankiewicza, prezesa Towarzystwa Historycznego „Victoria”, uczniowie oglądali stałą ekspozycję sprzętu z okresu II wojny światowej. Razem z przewodnikiem najmłodsi mieli możliwość obejrzenia wystawy fotografii i izb pamięci. W poszczególnych izbach znajdowały się między innymi, historyczne fotografie oraz różnego rodzaju broń. W pierwszej sali zgromadzone były eksponaty związane z Powstaniem Warszawskim. Druga izba urządzona była w klimacie lat 40-tych, gdzie znajdowały się przedmioty codziennego użytku. Tutaj uczniowie słuchali gry starego gramofonu oraz poznali sposób robienia herbaty w samowarze. Dzieciom dużo radości sprawiło zapoznanie z działaniem lampy naftowej. Ostatnia sala najbardziej zainteresowała chłopców, ponieważ przedstawiała broń i historię I Armii Wojska Polskiego.

To była ciekawa i pasjonująca lekcja historii dla dzieci

Bookmark the permalink.

Comments are closed