• Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
  Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
  Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
  ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
  W SZKOLE RUSZYŁA KAMPANIA
  STOP MOWIE NIENAWIŚCI
  MÓWIMY STOP MOWIE NIENAWIŚCI
  ZATRZYMAJMY HEJT W SIECI I W ŻYCIU CODZIENNYM
  Nasi sportowcy.
  Sprawność: łyżwiarz zaliczona.
  Zajęcia kulinarne – „Pyszne pralinki”.
  Edukacja muzyczna – „Arabska ud – dzieje pewnego instrumentu”.
  DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

  Dnia 4.03.2019 r.na nasze zaproszenie gościły w naszej szkole dzieci z grup sześciolatków z polkowickich przedszkoli.

  Żywa lekcja historii w klasie 4 e.
  Malowanie z Mamą Macieja
  Lekcje odwrócone W klasie II c.
  „VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Obcojęzycznej”.
   Finał Gminny w piłce ręcznej dziewcząt
  Turniej ortograficzny klas trzecich.
  Uczniowie klasy II c na wystawie obrazów Edwarda Szpocińskiego.
  Zajęcia pozalekcyjne „Tajemnice w sztuce XX wieku”.
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

„W Piwnicy pod Piastowskim Orłem „- żywa lekcja historii.Dnia 29.10.2018 r. uczniowie klasy II b i I a uczestniczyli w żywej lekcji historii w „Piwnicy pod Piastowskim Orłem”. Dzięki uprzejmości pana Pawła Jankiewicza, prezesa Towarzystwa Historycznego „Victoria”, uczniowie oglądali stałą ekspozycję sprzętu z okresu II wojny światowej. Razem z przewodnikiem najmłodsi mieli możliwość obejrzenia wystawy fotografii i izb pamięci. W poszczególnych izbach znajdowały się między innymi, historyczne fotografie oraz różnego rodzaju broń. W pierwszej sali zgromadzone były eksponaty związane z Powstaniem Warszawskim. Druga izba urządzona była w klimacie lat 40-tych, gdzie znajdowały się przedmioty codziennego użytku. Tutaj uczniowie słuchali gry starego gramofonu oraz poznali sposób robienia herbaty w samowarze. Dzieciom dużo radości sprawiło zapoznanie z działaniem lampy naftowej. Ostatnia sala najbardziej zainteresowała chłopców, ponieważ przedstawiała broń i historię I Armii Wojska Polskiego.

To była ciekawa i pasjonująca lekcja historii dla dzieci

Bookmark the permalink.

Comments are closed