• „Learning through teaching”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Klocki lego w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
    17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
    Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
    Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
    „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
    Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
    Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
    Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
    Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
    Dzień Babci i Dziadka w klasie II b.
    Szkolny Dzień Koszuli
    Przedstawienie teatralne „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” Uczniowie z zajęć teatralnych „Będę aktorem” przygotowali przedstawienie dla klas II c i II b
    Gra edukacyjna „Przygoda z Chrapkiem” kl. IV d
    ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
    previous arrow
    next arrow
    Slider
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

  • Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    previous arrow
    next arrow
    ArrowArrow
    Slider
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

W dniu 8 XI 2018 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski „ Moja Ojczyzna” dla klas I-VI.

SPRAWOZDANIE  ZE SZKOLNEGO KONKURSU„ Moja Ojczyzna”

Celami konkursu było:

– upowszechnianie kultury języka wśród dzieci,

– pielęgnowanie postaw patriotycznych,

– popularyzowanie piękna i wartości narodowej kultury,

– rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań poezją patriotyczną,

– rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień wśród dzieci.

Prezentacje wierszy  oceniała komisja w składzie :

  • Ewa Mielniczek – przewodnicząca,
  • Natalia Sznajdrowicz – nauczyciel języka polskiego,
  • Renata Janczak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
  • Julia Surdyk – reprezentant Samorządu Uczniowskiego.

Komisja powołana przez organizatora oceniała :

– dobór repertuaru,

– znajomość tekstu,

– dykcję,

– interpretację utworu,

– ogólny wyraz artystyczny.

W wyniku eliminacji  wyróżniono uczniów:

W kategorii klas I -II:

I miejsce – Szymon Kozieł z klasy II b –  opiekun Ewa Mielniczek,

II miejsce – Igor Kot z klasy II b –  opiekun Ewa Mielniczek,

III miejsce – Maja Janiak z klasy II c – opiekun Katarzyna Walasek,

Wyróżnienie – Fabian Sałapata z klasy I b – opiekun Beata Skowrońska.

W kategorii klas III – IV:

I miejsce – Maciej Bobeła z klasy III a – opiekun Anna Mikołajczyk,

Wyróżnienie – Łucja Wróblewska z klasy IV a – opiekun Natalia Sznajdrowicz,

Wyróżnienie – Hanna Paszkiewicz z klasy IV c – opiekun Marcelina Maluszycka,

Wyróżnienie – Natalia Żuraw  III b – opiekun Joanna Szpunar.

W kategorii klas V – VI:

I miejsce – Emilia Bawiec z klasy V e –  opiekun Marcelina Maluszycka,

II miejsce  –  Julia Bielak  z  klasy V e –  opiekun Marcelina Maluszycka,

 III miejsce – Martyna Spiak z klasy V d – opiekun Anna Sobczyk – Stryjek,

Wyróżnienie –  Kasjan Kubacki z klasy VII c – opiekun Marzena Purzycka.

W Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Moja ojczyzna” w Gaworzycach  naszą szkołę będą reprezentować następujący uczniowie:
 Szymon Kozieł z klasy II b –  opiekun Ewa Mielniczek,

 Igor Kot z klasy II b –  opiekun Ewa Mielniczek,

Maja Janiak z klasy II c – opiekun Katarzyna Walasek,

Emilia Bawiec z klasy V e –  opiekun Marcelina Maluszycka.

Bookmark the permalink.

Comments are closed