• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.Celem zajęć była popularyzacja pięknej tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, rozwijanie talentów plastycznych oraz integracja społeczności szkolnej. W zajęciach brali udział uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, a także inne zainteresowane osoby. Wszyscy chętni z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach, które koordynowała i prowadziła pani Monika Małachowska. Na warsztatach panowała wesoła, świąteczna atmosfera, a czas dodatkowo umilała wspólna świąteczna herbatka,  kawa oraz słodkości.Te wspólne popołudnia dały wszystkim dużo radości oraz wiele nowych doświadczeń, umiejętności. 
Dziękujemy wszystkim osobom, które uczestniczyły w warsztatach i przygotowaniach!
Wszystkie ozdoby wykonane na warsztatach zostały przekazane na świąteczny kiermasz organizowany przez Radę Rodziców naszej szkoły.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z  warsztatów.

Bookmark the permalink.

Comments are closed