• „Learning through teaching”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Klocki lego w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
    17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
    Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
    Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
    „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
    Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
    Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
    Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
    Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
    Dzień Babci i Dziadka w klasie II b.
    Szkolny Dzień Koszuli
    Przedstawienie teatralne „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” Uczniowie z zajęć teatralnych „Będę aktorem” przygotowali przedstawienie dla klas II c i II b
    Gra edukacyjna „Przygoda z Chrapkiem” kl. IV d
    ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    ArrowArrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Uroczysty apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Dnia 9 listopada br. w naszej szkole odbył się apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Całą uroczystość uświetnił swoją obecnością członek grupy Rekonstrukcji Historycznej ’39-’45 – Pan Andrzej Kaczanowski. Wzruszających momentów dostarczyły nam występy uczniów, m.in. uczennic z zajęć tanecznych w „Tańcu z flagami” pod opieką pani Anny Mikołajczyk oraz występ trio instrumentalnego (skrzypce- p. Katarzyna Walasek, gitara klasyczna- Mikołaj Bukraba i mandolina- p. Agata Jakubas) w utworze „Maszerują Strzelcy” – Szarej Piechoty. Cała społeczność szkolna włączyła się w organizację uroczystości, której fotorelację zamieszczamy poniżej .

Apel był prawdziwą lekcją historii, o której nigdy nie możemy zapomnieć…

„Aby człowiek wiedział, dokąd zmierza, musi wiedzieć, skąd pochodzi.
                                                   Naród bez historii błądzi jak człowiek bez pamięci.”                                                                                                                     (Norman Davies)