• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Uroczysty apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Dnia 9 listopada br. w naszej szkole odbył się apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Całą uroczystość uświetnił swoją obecnością członek grupy Rekonstrukcji Historycznej ’39-’45 – Pan Andrzej Kaczanowski. Wzruszających momentów dostarczyły nam występy uczniów, m.in. uczennic z zajęć tanecznych w „Tańcu z flagami” pod opieką pani Anny Mikołajczyk oraz występ trio instrumentalnego (skrzypce- p. Katarzyna Walasek, gitara klasyczna- Mikołaj Bukraba i mandolina- p. Agata Jakubas) w utworze „Maszerują Strzelcy” – Szarej Piechoty. Cała społeczność szkolna włączyła się w organizację uroczystości, której fotorelację zamieszczamy poniżej .

Apel był prawdziwą lekcją historii, o której nigdy nie możemy zapomnieć…

„Aby człowiek wiedział, dokąd zmierza, musi wiedzieć, skąd pochodzi.
                                                   Naród bez historii błądzi jak człowiek bez pamięci.”                                                                                                                     (Norman Davies)