• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Uroczysty apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.Dnia 9 listopada br. w naszej szkole odbył się apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Całą uroczystość uświetnił swoją obecnością członek grupy Rekonstrukcji Historycznej ’39-’45 – Pan Andrzej Kaczanowski. Wzruszających momentów dostarczyły nam występy uczniów, m.in. uczennic z zajęć tanecznych w „Tańcu z flagami” pod opieką pani Anny Mikołajczyk oraz występ trio instrumentalnego (skrzypce- p. Katarzyna Walasek, gitara klasyczna- Mikołaj Bukraba i mandolina- p. Agata Jakubas) w utworze „Maszerują Strzelcy” – Szarej Piechoty. Cała społeczność szkolna włączyła się w organizację uroczystości, której fotorelację zamieszczamy poniżej .

Apel był prawdziwą lekcją historii, o której nigdy nie możemy zapomnieć…

                                         „Aby człowiek wiedział, dokąd zmierza, musi wiedzieć, skąd pochodzi. 
                                                   Naród bez historii błądzi jak człowiek bez pamięci.”                                                                                                                     (Norman Davies)

Bookmark the permalink.

Comments are closed