• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Uroczystość Dnia Mamy w klasie II c.

Uroczystość Dnia Mamy w klasie II c   
 
          W czwartek, 23 maja 2019 r., w klasie II c  miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Mamy. Pierwszym z punktów programu był występ artystyczny dzieci, składający się z krótkich scenek nawiązujących do codziennych relacji dzieci z mamami.
 
 

Były także  recytacje wierszy oraz śpiewy piosenek. Następnie dla integracji wszystkich obecnych, na szkolnym korytarzu odbyły się zabawy ruchowe z chustą animacyjną oraz hula – hop. Zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Po zabawach nastąpił czas na słodki poczęstunek. W trakcie degustacji odbył się pokaz prezentacji multimedialnej przygotowanej przez wychowawcę Katarzynę Walasek, która prezentowała zdjęcia uczniów z mamami. Uroczystość dostarczyła paniom wiele chwil wzruszeń oraz radości.  
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed