• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Uczniowie klasy VIII d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach odwiedzili Starostwo Powiatowe.

Uczniowie klasy VIII d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach odwiedzili Starostwo Powiatowe w swoim mieście, w celu realizacji treści podstawy programowej z wiedzy o społeczeństwie o samorządach lokalnych.

Jest to wizyta w cyklu spotkań z urzędnikami władz lokalnych. W rolę przewodnika wcieliła się pani Mirosława. Uczniowie dowiedzieli się, na czym polega praca Zarządu i Rady Powiatu Polkowickiego. Ponadto mieliśmy okazję odwiedzić Wydział Komunikacji, gdzie młodzież zobaczyła jak wyrabia się profil kierowcy, Wydział Geodezji, Dział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych. W tym ostatnim zdobyliśmy cenne informacje o postępowaniu w razie sytuacji kryzysowej. Kierownik opowiedział nam również o zadaniach, jakie stoją przed nim i jego pracownikami.