• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Uczniowie klasy VIII d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach odwiedzili Starostwo Powiatowe.

 

Uczniowie klasy VIII d ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach odwiedzili Starostwo Powiatowe w swoim mieście, w celu realizacji treści podstawy programowej z wiedzy o społeczeństwie o samorządach lokalnych.

Jest to wizyta w cyklu spotkań z urzędnikami władz lokalnych. W rolę przewodnika wcieliła się pani Mirosława. Uczniowie dowiedzieli się, na czym polega praca Zarządu i Rady Powiatu Polkowickiego. Ponadto mieliśmy okazję odwiedzić Wydział Komunikacji, gdzie młodzież zobaczyła jak wyrabia się profil kierowcy, Wydział Geodezji, Dział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych. W tym ostatnim zdobyliśmy cenne informacje o postępowaniu w razie sytuacji kryzysowej. Kierownik opowiedział nam również o zadaniach, jakie stoją przed nim i jego pracownikami.

Bookmark the permalink.

Comments are closed