• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Uczniowie klasy II c dokarmiają ptaki.

Nadeszła prawdziwa zima a z nią minusowe temperatury i śnieg. Uczniowie klasy II c czekali na moment aż za naszymi klasowymi oknami otworzymy po raz kolejny ptasią stołówkę i będziemy systematycznie dokarmiać ptaki. Dzieci przypomniały sobie podstawowe zasady obowiązujące podczas dokarmiania ptaków.  Wystawiliśmy dwa karmniki wiszące wykonane z butelek, pałki i kulki z nasionami oraz wiszący domek ze słoniną i ziarnami.

Chętnie odwiedzają nas wróble jak i piękne sikorki bogatki. Czasem zauważymy nawet gołębie. Podczas dokarmiania skrzydlatych przyjaciół dzieci uświadamiają sobie, że bez ich pomocy wiele ptaków mogłoby nie przeżyć trudnych zimowych warunków. Jest to również doskonała okazja do kształtowania u dzieci poczucia odpowiedzialności, obowiązkowości oraz wrażliwości na losy zwierząt.