• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Uczniowie klasy II c czytają przedszkolakom.

Wszyscy doskonale wiemy, jak ważne jest czytanie dzieciom.  Słuchanie wierszy, bajek, opowiadań, pobudza u dzieci wyobraźnię, rozbudza ciekawość świata, uczy myślenia a także kształtuje nawyk czytania. Dnia 1 marca br. uczniowie klasy II c odwiedzili swoich sąsiadów zza ściany- przedszkolaków, aby przeczytać im o przygodach „Kubusia Puchatka”.

Dzięki temu spotkaniu uczniowie mogli doskonalić sztukę pięknego czytania oraz przełamali swój strach przed występem publicznym.Atmosfera wśród przedszkolaków bardzo sprzyjała czytaniu, ponieważ maluchy w skupieniu i ciszy wysłuchiwały czytanego tekstu.Na koniec spotkania uczniowie wręczyli wszystkim słuchaczom kolorowanki z głównymi bohaterami  „Kubusia Puchatka”. Już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty u przedszkolaków!